Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

Журнал «» Том 15, №3-4, 2022

Вернуться к номеру

Шановні читачі!

Ми продовжуємо працювати для вас. У цей нелегкий для нашої країни час, із зрозумілих причин, кількість номерів буде зменшена, але журнал збережеться. Зрозуміло, що відбулося багато різних наукових подій, конференцій, симпозіумів. Ми, на жаль, не змогли з тих самих причин повною мірою висвітлити ці події на сторінках журналу. 
Через це колонка головного редактора цього разу буде дещо відрізнятися. Я розповім про важливі події, у яких мені особисто довелося брати участь, та проілюструю їх фотографіями. 
Цього року на Всесвітньому конгресі Pulmonary Vascular Research Institute (PVRI) в Афінах (Греція) співробітників нашого відділу вторинних та легеневих гіпертензій ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска НАМН України» нагородили за досягнення у галузі діагностики і лікування легеневої гіпертензії. На фото представлений момент нагородження, зліва направо: професор Ю.М. Сіренко, науковий співробітник О.О. Торбас, виконавчий директор PVRI Стефані Барвік (Велика Британія), останній президент PVRI Пол Хасон (США).
У серпні на Європейському конгресі кардіологів у Барселоні Асоціація кардіологів України (АКУ), у свою чергу, нагородила президента Європейського товариства кардіологів (ЄТК) професора Стефана Ахенбаха (Німеччина) почесною медаллю нашого товариства за його вклад у співробітництво ЄТК із Україною. Вручити нагороду було доручено вашому покірному слузі як представнику президії АКУ. На фото представлено момент нагородження: зліва — професор Ю.М. Сіренко, справа — професор С. Ахенбах. На наступному фото представлена делегація кардіологів України на Європейському конгресі разом із президентом ЄТК професором С. Ахенбахом (у центрі).
Як зазначено вище, я навмисно відійшов від розповіді про зміст номера (ви його знайдете на сторінці 5), а хотів показати лікарській спільноті, нашим читачам, що українські лікарі залишаються у контакті із світовими науковими товариствами, вони нас підтримують і цінують, на відміну від росіян. Незважаючи на обмеження під час війни, науковий обмін між нами і нашими західними партнерами залишається у пріоритеті, і його активність не зменшується. 
Як завжди, чекаємо на ваші статті, клінічні випадки, конструктивні зауваження та побажання. Ми працюємо для вас, заради вас і говоримо мовою науки і найкращої медичної практики.
 
З найкращими побажаннями,
Юрій Сіренко


Вернуться к номеру