Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

Звернення видавця

Вітаємо, шановні колеги!

Наш Видавничий дім вбачає свою місію у виданні необхідної літератури для працівників медицини і фармації. Підвищення якості охорони здоров’я прямо залежить від можливості й бажання лікарів і фармацевтів займатися безперервною самоосвітою. Для цього необхідно мати доступ до сучасної та якісної медичної літератури, як вітчизняної, так і зарубіжної.

Освітні проекти розпочалися в 1997 році з першого виходу газети «Новини медицини і фармації», яка завдяки оперативності та якості матеріалів стала улюбленою газетою лікарів України й видається накладом понад 50 000 примірників.

Сьогодні ми видаємо 20 професійних науково-практичних періодичних видань, у тому числі й міжнародних. Наші видання, на думку аналітиків і фахівців рейтингових агентств, лідирують у своїх напрямках, а частина з них («Здоров’я дитини», «Гастроентерологія», «Міжнародний неврологічний журнал», «Міжнародний ендокринологічний журнал», «Медицина невідкладних станів», «Нирки», «Травма», «Український журнал хірургії») ВАК України рекомендує для публікації наукових дисертаційних матеріалів.

Із 2016 року для наших періодичних видань створено вебсайти в системі Open Journal System http://zaslavsky.com.ua/, і всім статтям, опублікованим у наших журналах, надається індекс DOI (Digital Object Identifier) — універсальний ідентифікатор цифрового об’єкта системи бібліографічних посилань CrossRef.

Наші видання включені у вітчизняні й міжнародні наукометричні бази даних CrossRef, Ulrichsweb Global Serials Directory, WorldCat, Science Index, Google Scholar, «КіберЛенінка», ICMJE, SHERPA/RoMEO, BASE, ROAD, «Наукова періодика України», Index Copernicus International, EBSCO, NLM-catalog, OpenAIRE, DOAJ та інші, що значно збільшує доступність наших матеріалів для читачів у всьому світі й дає потенційну можливість авторам підвищити свій рейтинг та індекс цитування.

Цих успіхів нам вдалося досягти завдяки згуртованій роботі нашого колективу, співпраці з провідними фахівцями різних напрямків медичної науки і практики — редакторами й авторами матеріалів, що публікуються.

Із 2006 року одним із пріоритетних напрямків нашої роботи стало також видання медичної книги. З 2009 року успішно працює інтернет-магазин http://www.bookvamed.com.ua, що спрощує доступ лікарю й фармацевту до необхідної фахової літератури в Україні.

Із серпня 2014 року Видавничий дім базується в Києві, продовжуючи ефективне співробітництво з усіма своїми партнерами в Україні й за кордоном.

У 2015 році запущений спільний з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та Інститутом сімейної медицини проект, у рамках якого випущено вже понад 15 посібників для лікарів сімейної медицини, що зацікавили всі вищі медичні навчальні заклади нашої держави.

Започаткований у 2016 році проект безкоштовної передплати набув свого розвитку, завдяки чому на сьогодні вже понад 20 000 лікарів отримують наші web-видання, і ми активно підтримуємо зворотний зв’язок із нашими передплатниками, враховуючи їх думку й інтереси. За останній рік портал http://www.mif-ua.com відвідало понад 2 млн лікарів 35 різних спеціальностей.

У 2017 році нам виповнилося 20 років. Постійне бажання відповідати вимогам часу рухає нас уперед! Ми стежимо за всіма заходами, що проходять в науковій спільноті країни, беремо активну участь у конференціях, симпозіумах і з’їздах. За цей рік Видавничий дім «Заславський» представив свої видання більше ніж на 50 заходах, у 20 з яких виступив як генеральний інформаційний партнер.

Найцінніше для людини — її репутація. Зареєструвавши торгову марку «Видавничий дім «Заславський», я прийняв рішення таким чином відповідати за якість наших видань і освітніх програм.

З повагою,
від імені колег, головних редакторів, наших партнерів
Олександр Заславський